banner
enstitu_07
Mail Grubumuza Üye Olun Duyurulardan Haberiniz Olsun
Anasayfa Telefon Rehberi Iletisim ingilizce turkce
   
 
 
     
 

LİSANSÜSTÜ ÖĞRENCİ ALIMI BİLİM SINAVI SONUÇLARI Yüksek Lisans

 

YÜKSEK LİSANS PROGRAMINA KABUL EDİLENLERİN ASİL ADAYLARIN KESİN KAYITLAR

 

 

KESİN KAYIT TARİHİ

03-05 Eylül 2012 tarihleri arası

KESİN KAYIT İÇİN BAŞVURU YERİ

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi

Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü Öğrenci İşleri Bürosu Kayseri Yolu 13. Km. Avşar Yerleşkesi Rektörlük Binası

1-BAHÇE BİTKİLERİ ANABİLİM DALI     
     
  Adı Soyadı Sonuç
1 Mihriban NAMLI BAŞARILI
2 Rukiye KELEŞ BAŞARILI
3 Fatih TOPUZ BAŞARILI
4 Mesut BÜYÜKTATLI BAŞARILI
5 Mehmet BEKTAŞ BAŞARILI
6 Çiğdem YAVUZ BAŞARILI
7 Derya TAŞDEMİR BAŞARILI
8 Mehmet Semih KUŞ BAŞARILI
9 Sultan KAŞANLI BAŞARILI
10 Ömer SOYYİĞİT BAŞARILI
11 İsmail Memduh TURANOĞLU BAŞARILI
12 Şeyma KAYADİBİ BAŞARILI
13 İbrahim DAĞDEVİREN YEDEK
14 Mehmet Fatih KAYTANCI YEDEK
15 Vural KOÇ YEDEK
16 Cihan FIRAT YEDEK
17 Funda ÜSTÜN YEDEK
18 Dilek KAR YEDEK
19 Emine TOK YEDEK
20 Düriye SARIKAYA YEDEK
21 Ebubekir PAŞAZADE Başarısız
22 Hacı Bayram KARAKAŞ Başarısız
23 Zühal TURUNÇ Başarısız
24 Muhammed Emin KARALI GİRMEDİ
2-BİYOMÜHENDİSLİK VE BİLİMLERİ ANABİLİM DALI     
     
  Adı Soyadı Sonuç
1 Mehmet Barış DEMİRTAŞ BAŞARILI
2 Müzeyyen UĞURER BAŞARILI
3 Melda DUZMAN BAŞARILI
4 Gökhan NEDİRLİ BAŞARILI
5 Hilal KARAKUZULU BAŞARILI
6 Şükrü KARADENİZ BAŞARILI
7 Muhammet GÖKÇE BAŞARILI
8 Mehtap TEKİN BAŞARILI
9 Mehmet Şahin ATAŞ BAŞARILI
10 Özlem ŞAHİN BAŞARILI
11 Recep BAYDAR BAŞARILI
12 Hamdi GÖKAHMETOĞLU BAŞARILI
13 Ayşegül GÜNDÜZ BAŞARILI
14 Cihan ÖZTÜRK BAŞARILI
15 Cemile FIRAT BAŞARILI
16 Ertuğrul BAYRAM BAŞARILI
17 Selma KÖSE BAŞARILI
18 Osman Onur BOZKURT BAŞARILI
19 Murat BOLAT BAŞARILI
20 Muhammed BARUT BAŞARILI
21 Selver Gülcan BAHAR BAŞARILI
22 Şeyma ŞİRİN Başarısız
23 Alaeddin OPTUR GİRMEDİ
  Adı Soyadı Sonuç
24 Mehmet Barış DEMİRTAŞ BAŞARILI
25 Müzeyyen UĞURER BAŞARILI
26 Melda DUZMAN BAŞARILI
28 Veysel DOKUYUCU ŞARTLARI
TAŞIMIYOR
3-BİYOSİSTEM MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI     
     
  Adı Soyadı Sonuç
1 Erdem KÜTÜKTOPCU BAŞARILI
2 Ali BEKİROĞLU BAŞARILI
3 Durmuş ÜSTDAĞ BAŞARILI
4 Figen AVCU BAŞARILI
5 İlhan BURTAÇKIRAY BAŞARILI
6 Mehmet GENÇOĞLU BAŞARILI
7 Fulya ÇAMSARI BAŞARILI
8 Fatih ARSLAN BAŞARILI
9 FatmaGül KARAKAYA BAŞARILI
10 Mehmet Ali KOLUTEK BAŞARILI
11 İbrahim GÜL BAŞARILI
12 Feride ÇAPAR BAŞARILI
13 Hamza ELMAS YEDEK
14 Adem KARAYILAN YEDEK
15 M. Nesih KOYUNCU YEDEK
16 Erkan DURMUŞ YEDEK
17 Ahmet DİLMAÇ YEDEK
18 Emre KOSKA YEDEK
19 İlyas YILDIRIM YEDEK
20 Bilal CANPOLAT YEDEK
21 Uğur AVUK YEDEK
22 Oğuzhan DAĞCI GİRMEDİ
23 Filiz DOĞAN GİRMEDİ
24 Mehmet ABACI GİRMEDİ
4-BİYOLOJİ ANABİLİM DALI     
     
  Adı Soyadı Sonuç
1 Yavuz Kağan AYDIN BAŞARILI
2 Ayşe Nur DEMİRCİ BAŞARILI
3 Arif YAVUZ BAŞARILI
4 Hüseyin UYAR BAŞARILI
5 Uğur BAYIRLI BAŞARILI
6 Recep BAYDAR BAŞARILI
7 Bedia KÜÇÜK BAŞARILI
8 İsmail ÖZCAN BAŞARILI
9 Ömer YORĞUN BAŞARILI
10 Kübra KURT BAŞARILI
11 Yücel İLİK BAŞARILI
12 Nesrin ÇETİNEL BAŞARILI
13 Tuba ŞAT Başarısız
14 Murat YURTSEVEN Başarısız
15 Ayşe BUZDOĞAN Başarısız
16 Eyüp SARIYILDIRIM Başarısız
17 Emine Yeşim GÜN Başarısız
18 Esat SEZER Başarısız
19 Gökhan BÜYÜK Başarısız
20 Oktay CEYLAN Başarısız
21 Alaeddin OPTUR GİRMEDİ
22 Sedat MAŞA GİRMEDİ
23 Yusuf GÖZEBE GİRMEDİ
24 Sultan KÜRES GİRMEDİ
25 Abdulvahap ÖZER GİRMEDİ
26 Mahmut DALKIRAN GİRMEDİ
27 Harun GÜLPAK GİRMEDİ
28 Yasemin Peruze ŞENDUR GİRMEDİ
29 Sait YİNANÇ GİRMEDİ
5-BİTKİ KORUMA ANABİLİM DALI     
     
  Adı Soyadı Sonuç
1 Furkan COŞKUN BAŞARILI
2 Hilmi KARA BAŞARILI
3 Yeter BİLGİLİ BAŞARILI
4 Serap KURT BAŞARILI
5 İsmail YENER BAŞARILI
6 Mehmet Sami SAKINMAZ BAŞARILI
7 Arife ÖZ BAŞARILI
8 Esra ATAOĞLU BAŞARILI
9 Selvi BUDAK BAŞARILI
10 Mehmet Ramazan RİŞVANLI BAŞARILI
11 Ayşegül ÜYAL BAŞARILI
12 Havva Nur ÖZTÜRK BAŞARILI
13 Kerim KARATAŞ BAŞARILI
14 Gürhan MUTLU BAŞARILI
15 Dilek KAR YEDEK
16 İbrahim DAĞDEVİREN YEDEK
17 Mehmet Fatih KAYTANCI YEDEK
18 Yusuf GÖZEBE YEDEK
19 Mustafa Yasin KARAKURT YEDEK
6-ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI     
     
  Adı Soyadı Sonuç
1 Meltem KEKEÇ BAŞARILI
2 Ahmet DUYAR BAŞARILI
3 Özge UĞURLU BAŞARILI
4 Emre GEMCİ BAŞARILI
5 Esra ERGÜN BAŞARILI
6 Derviş YILANCIOĞLU BAŞARILI
7 Mehmet DEMİRKAN YEDEK
8 Hakan ALICI YEDEK
9 Sadık DEMİROĞLU Başarısız
10 Mustafa BAYHAN GİRMEDİ
11 Çağatay ÖZCAN GİRMEDİ
7-ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI     
     
  Adı Soyadı Sonuç
1 Mehmet YURDABAK BAŞARILI
2 Ahmet Ertuğrul BAY BAŞARILI
3 Mehmet EKER BAŞARILI
4 Emre ÖZER BAŞARILI
5 Esra Kübra HOROZOĞLU BAŞARILI
6 Ali AYHAN BAŞARILI
7 Zülal ÇELİK BAŞARILI
8 Yıldırım ÖZÜPAK BAŞARILI
9 Hilmi KAMALAK BAŞARILI
10 Bekir BİLGİN BAŞARILI
11 Yakup ARTUK YEDEK
12 İsa DAL YEDEK
13 Hüseyin Beyhan KİRİŞÇİ YEDEK
14 Ümit ÖZBALCI YEDEK
15 Berat KARABULUT YEDEK
16 İrfan TEKE YEDEK
17 Hasan Veysel ÖZAYDIN Başarısız
18 Fatmana GÜRÇAY Başarısız
19 Enes ŞİŞİK Başarısız
20 Nevzat SEVİNÇ Başarısız
21 İlyas YILDIRIM Başarısız
22 Bülent DAŞOLUK Başarısız
23 Mustafa Murat ERTÜRK Başarısız
24 Mahmut KARCI Başarısız
25 Hakhan ÖZDUMAN Girmedi 
26 Adem MURİOĞLU Girmedi 
27 Murat DURAN Girmedi 
28 Mehmet Hakan TÜRKÖN Girmedi 
29 Fatih BAKTIR Girmedi 
30 Hakan ÇELİK Girmedi 
31 Halil BEKÇİOĞULLARI Girmedi 
32 Zeynel Abidin KISAKÜREK Girmedi 
33 Süleyman ÇETİN Girmedi 
34 Oğuzhan KALKAN Girmedi 
35 Fatih ARSLAN Girmedi 
8-FİZİK ANABİLİM DALI     
     
  Adı Soyadı Sonuç
1 Muhammet GÖKÇE BAŞARILI
2 Gökhan NEDİRLİ BAŞARILI
3 Yeşim AVŞAR BAŞARILI
4 Mehtap TEKİN BAŞARILI
5 Kevser DİŞ BAŞARILI
6 Gülnur TOP BAŞARILI
7 Gülay KANAT BAŞARILI
8 Nur AKBAŞ BAŞARILI
9 Murat IŞIKGÖZ BAŞARILI
10 Resul AKDEMİR YEDEK
11 Mehmet DEMİR YEDEK
12 Eyüp SARIYILDIRIM YEDEK
13 Selver Gülcan BAHAR YEDEK
14 Feride ALMALI YEDEK
15 Selma KÖSE YEDEK
16 Özlem ŞAHİN YEDEK
17 İsmail AKBAŞ YEDEK
18 Ömer Faruk OBUZ GİRMEDİ
19 Ayşe GÜNDOĞAN GİRMEDİ
9-GIDA MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI     
     
  Adı Soyadı Sonuç
1 Şerife Nur AKYAR BAŞARILI
2 Tunahan BORAN BAŞARILI
3 Ersan YALÇINKAYA BAŞARILI
4 Gürsel ULUDAĞ BAŞARILI
5 Nimet AYDIN BAŞARILI
6 Recep AYTUNÇ BAŞARILI
7 Melih ZENCİR BAŞARILI
8 Nurdan Rana KİŞİ BAŞARILI
9 Eren KASAPÇOPUR BAŞARILI
10 Gizem YÜCE BAŞARILI
11 Ertuğrul BAYRAM BAŞARILI
12 Kezban GÜRBÜZEL BAŞARILI
13 Duygu İNAN BAŞARILI
14 Emrah ÖZTÜRK YEDEK
15 Selçuk KARGI YEDEK
16 Filiz DOĞAN YEDEK
17 Fatih TATAROĞLU YEDEK
18 Emine BAKAN YEDEK
19 Habibe ASLAN YEDEK
20 Gökhan DEDE YEDEK
21 Sebihat DEDEOĞLU YEDEK
22 Şahin DEMİRCİ YEDEK
23 Emine DERİN GİRMEDİ
24 İlhan DÜVER GİRMEDİ
25 Kamil TÜRKÜCÜ GİRMEDİ
26 Gizem ŞENTÜRK GİRMEDİ
27 Şeyma BAĞBUDAR GİRMEDİ
11-KİMYA ANABİLİM DALI    
     
  Adı Soyadı Sonuç
1 Fatma Gül YEŞİLBAYRAK BAŞARILI
2 Bülent TOKATLI BAŞARILI
3 Nagihan HELVACI BAŞARILI
4 Burcu ORHAN BAŞARILI
5 Perihan SÜMER BAŞARILI
6 Zeynel Abidin YURDAGÜL BAŞARILI
7 Yusuf KELEBEKLİ BAŞARILI
8 Sibel ÇOLAK BAŞARILI
9 Mehmet Batuhan ERBEN BAŞARILI
10 Elif YILDIZ BAŞARILI
11 Esra AÇIKSARI BAŞARILI
12 Esra Deniz TOKATAŞ BAŞARILI
13 Sıdıka İrem KOYUN BAŞARILI
14 Akile ERGEN BAŞARILI
15 Hamza ADIGÜZEL BAŞARILI
16 Mehmet KAYA BAŞARILI
17 Aysel EREN BAŞARILI
18 Mehtap ÇELEĞEN BAŞARILI
19 Mahmut İNCESU BAŞARILI
20 Yavuz Selim ÖZTÜRK BAŞARILI
21 Ahmet AĞAÇ BAŞARILI
22 Mert ÖZHALLAÇ YEDEK
23 Osman Onur BOZKURT Başarısız
24 Rumeyza DUYURAN Başarısız
25 Medeni BAHŞİ Başarısız
26 Hüseyin TORUN Başarısız
27 Gülşah BÜYÜKUÇAR GİRMEDİ
28 Onur DEMİRKIRAN GİRMEDİ
29 Ali İhsan ETLİ GİRMEDİ
12-MATEMATİK ANABİLİM DALI     
     
  Adı Soyadı Sonuç
1 Meltem KAYA BAŞARILI
2 Erhan ÇESİMAN BAŞARILI
3 Muhammed GEZERCAN BAŞARILI
4 Ahmet ÇELİK BAŞARILI
5 Bekir DAL BAŞARILI
6 Abdullah AKKURT BAŞARILI
7 Yılmaz AYDAN BAŞARILI
8 Ramazan HAFTAOĞLU BAŞARILI
9 Yıldırım BAYAZIT BAŞARILI
10 Mehmet ATIN BAŞARILI
11 Mustafa SEVİNÇ YEDEK
12 Cemil ŞAHANKAYA YEDEK
13 Yusuf SUBAŞ YEDEK
14 Hümeyra KÖSE YEDEK
15 Mehmet DİNÇASLAN YEDEK
16 Mehmet KIZIL YEDEK
17 Erkan EKER YEDEK
18 Zeki ÖZDEMİR YEDEK
19 Oğuzhan DEMİREL YEDEK
20 Murat GÜNALAN YEDEK
21 Azize SAĞIR YEDEK
22 Hacer YASAK YEDEK
23 İkbal SAYĞI YEDEK
24 Volkan ŞAKİR YEDEK
25 Elif ÇELİK YEDEK
26 Ünal KADI YEDEK
27 Oktay ÖZGÜL YEDEK
28 İbrahim KARABAYIR YEDEK
29 Murat KORKMAZ YEDEK
30 Bestami AZGIN Başarısız
31 Serdar KARACANOĞLU Başarısız
32 Ahmet YILMAZ Başarısız
33 Murat ÖZDEMİR Başarısız
34 Nursima DEMİREL Başarısız
35 Rıdvan BAĞCECİ Başarısız
36 Sevda TOPÇU Başarısız
37 Halil İbrahim AKCAN Başarısız
38 Makbule YILDIZ Başarısız
39 Ahmet TOPUZOĞLU Başarısız
40 Murat SÖZEYATARLAR Başarısız
13-PAMUK EKSPERLİĞİ ANABİLİM DALI     
     
  Adı Soyadı Sonuç
1 Sabih OVALI GİRMEDİ
14-SU ÜRÜNLERİ ANABİLİM DALI     
Alınacak Öğrenci Sayısı  :    
  Adı Soyadı Sonuç
1 Merve ÖNCÜLOKUR BAŞARILI
2 Ertuğrul KİREÇCİ BAŞARILI
3 Elif DONAT BAŞARILI
4 Osman BOZKUŞ BAŞARILI
5 Burcu TÜRK Yedek
6 Yasemin ÇİÇEK Başarısız
7 Adnan CAN Başarısız
8 Hayrettin DANIŞ Girmedi
15-Orman Endüstri Mühendisliği Anabilim Dalı    
     
  Adı Soyadı Sonuç
1 Yunus ŞAHİN BAŞARILI
2 Ayşe ÖZDEMİR BAŞARILI
3 Esra KARİP BAŞARILI
4 Tuba ÖZDEMİR BAŞARILI
5 Yıldız BİRBİLEN BAŞARILI
6 Nevres DEMİR BAŞARILI
7 Ayşe TÜRKÜM BAŞARILI
8 Derya BORAZAN BAŞARILI
9 Fırat ULĞUR BAŞARILI
10 Seher YILDIRIM BAŞARILI
11 Betül ÇELİK BAŞARILI
12 Ali UÇAK BAŞARILI
13 İsmail Safa ISINLIK BAŞARILI
14 Hamit ÖZYURT Başarısız
15 Umut SAKÇILAR Başarısız
16 Murat KARAKAŞ GİRMEDİ
17 Esra GÜL GİRMEDİ
16-ORMAN MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI     
     
  Adı Soyadı Sonuç
1 Tülin KUŞTAN BAŞARILI
2 Engin Çağatay ÇANKAYA BAŞARILI
3 Ayşegül ÖZKAN BAŞARILI
4 Aslıhan EKİNCİ BAŞARILI
5 Aşkın Nur KUVVET BAŞARILI
6 Aslı GÜLER BAŞARILI
7 Gözde AKKAŞ BAŞARILI
8 Bülent ABIZ BAŞARILI
9 Gökhan TOPALOĞLU BAŞARILI
10 Sedef ÇAYIR BAŞARILI
11 Merve KUŞÇUOĞLU BAŞARILI
12 Nazlı BADUR BAŞARILI
13 Ahmet REİS BAŞARILI
14 Şeyma Demet ŞAKALAR BAŞARILI
15 Oğuzhan BİLGİLİ BAŞARILI
16 Rukiye ŞİMŞİR BAŞARILI
17 Melike PAÇACI YEDEK
18 Fatma KÖSEMÜFTÜOĞLU Başarısız
19 Ayşe ŞENER Başarısız
20 Esad KARAGÖZ Başarısız
21 Cahide YILDIZ Başarısız
22 Yusuf ÜSTÜNDAĞ GİRMEDİ
23 Mehmet AYDIN GİRMEDİ
17-TARLA BİTKİLERİ ANABİLİM DALI     
     
  Adı Soyadı Sonuç
1 Cemal ERTÜRKMEN BAŞARILI
2 Mikail CEYHAN BAŞARILI
3 Fatih TEKELİ BAŞARILI
4 Mustafa TOPALBEKİROĞLU BAŞARILI
5 Efe KARAKAYA BAŞARILI
6 Zeynep GÖKÇE BAŞARILI
7 Aytek Barış DİREKEL BAŞARILI
8 Mustafa ÖNEM BAŞARILI
9 Hülya KURTOĞLU BAŞARILI
10 Yeter KANAR BAŞARILI
11 Menfo ÖNEN YEDEK
12 Sıraç YAVUZ Başarısız
13 Yakup ÇEVİK Başarısız
14 Melike PAÇACI GİRMEDİ
15 Malik Ejder ULU GİRMEDİ
16 Ayşe ÇADIRCI KANDEMİR GİRMEDİ
18-TARIM EKONOMİSİ ANABİLİM DALI     
     
  Adı Soyadı Sonuç
1 Çağrı ÖZTÜRK BAŞARILI
2 Lale TAŞ BAŞARILI
3 Gonca ÖZ BAŞARILI
4 Oğuzhan ERCAN BAŞARILI
5 Bülent ÖZER BAŞARILI
6 Murat BAYAZIT BAŞARILI
7 Bünyamin ASLAN YEDEK
8 Talip Serhat CAN YEDEK
9 Fatma Çiğdem TÜRKER Başarısız
10 Buket EMEKLİOĞLU Başarısız
11 Soner ŞAHİN Başarısız
12 Aslan YÜZGEÇ Başarısız
13 Emel HIŞIR Girmedi 
14 Bilge PUR Girmedi 
15 Gülhan SÖNMEZ Girmedi 
16 Selvi KOZAN Girmedi 
17 Malik Ejder ULU Girmedi 
19-TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI     
     
  Adı Soyadı Sonuç
1 Ömer Ufuk KARAKOÇ BAŞARILI
2 Onur ÇELİK BAŞARILI
3 Mesut OKUDUCU BAŞARILI
4 Sema SAMATYA BAŞARILI
5 Kübra ÇETİNASLAN BAŞARILI
6 Sedat ÖZER BAŞARILI
7 Şeyma ŞİRİN BAŞARILI
8 Muhammed BARUT BAŞARILI
9 Şeyda SAĞLAM BAŞARILI
10 Mehmet KERTMEN BAŞARILI
11 Özkan GÜMÜŞSU BAŞARILI
12 Sabih OVALI BAŞARILI
13 Fatma Yeliz KILIÇ BAŞARILI
14 Nilay CAN BAŞARILI
15 Kıymet Kübra KAYA YEDEK
16 Oğuz KARAKAŞ YEDEK
17 Önder TİKMAN YEDEK
18 Kasım ÇELİK YEDEK
19 Arzu YILDIRIM YEDEK
20 Ömer Faruk ÇAPAR YEDEK
21 Ayşegül GÜNDÜZ YEDEK
22 İlker AKMAN YEDEK
23 Çetin YAVUZ YEDEK
24 Merve ARSLANKURT YEDEK
25 Canan SAYGILI Başarısız
26 Ali ÜLDES Başarısız
27 Berkant DULKADİR Girmedi 
28 Tülay BARUT Girmedi 
29 Gökben ZOR Girmedi 
30 Mustafa YAKUT Girmedi 
20-TOPRAK BİLİMİ VE BİTKİ BESLEME ANABİLİM DALI     
     
  Adı Soyadı Sonuç
1 Birgül SOLMAZ BAŞARILI
2 Ferit KIRAY BAŞARILI
3 Eda ASLAN BAŞARILI
4 Yunus ŞAHİN BAŞARILI
5 Hatice ÇİÇEK BAŞARILI
6 Aytekin ZARARSIZ BAŞARILI
7 Sinem ORHAN BAŞARILI
8 İbrahim MANAZ Başarısız
9 Nuray BEYAZ Başarısız
10 Ökkeş Bilal DELİGÖNÜL Başarısız
11 Ayşegül ORÇAN Başarısız
12 Ömer Faruk YILDIRIM Başarısız
13 Melih BASAR Başarısız
21-ZOOTEKNİ ANABİLİM DALI     
     
  Adı Soyadı Sonuç
1 Rıdvan BAĞCECİ BAŞARILI
2 Gülşah KEKLİK BAŞARILI
3 Fatih ASLAN BAŞARILI
4 Safa KULOĞLU BAŞARILI
5 Tuğçe TURGUT BAŞARILI
6 Onur Latif DEMİR BAŞARILI
7 Sıraç YAVUZ BAŞARILI
8 Tolga TOLUN BAŞARILI
9 Serhan PEHLİVANOĞLU YEDEK
10 Ömer GÖRGÜLÜ YEDEK
11 Metin BOZKURT YEDEK
12 İkbal SAYĞI YEDEK
13 Erkan KARATAŞ BAŞARISIZ
14 Melih BASAR BAŞARISIZ
15 Canan OMAÇ BAŞARISIZ
16 Hüseyin DİRİK GİRMEDİ
17 Elif ÇELİK GİRMEDİ 

 

 

10-İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI     
     
  Adı Soyadı Sonuç
1 Ömer YEŞİLTEPE BAŞARILI
2 Ersin ÖRTCEK BAŞARILI
3 Mehmet FIRAT BAŞARILI
4 Firdevs KALAYCI BAŞARILI
5 Cem KALKAN BAŞARILI
6 Cevdet SEL BAŞARILI
7 Zeynep SAĞOL BAŞARILI
8 Abbas Burak BİNBOĞA BAŞARILI
9 Şule TÜRKÖNER YEDEK
10 Ayhan TAŞ YEDEK
11 Ömer TAŞDEMİR YEDEK
12 Pelin YÜCEL YEDEK
13 Dilaver YAŞAR YEDEK
14 Şule Betül ŞAHİN YEDEK
15 Mehmet Emin FIRAT YEDEK
16 Mehmet KAMALAK YEDEK
17 Ömer ŞERBETÇİ YEDEK
18 Nasuh TIMARCIOĞLU YEDEK
19 Mesut KIZILASLAN YEDEK
20 Mehmet DERTLİ YEDEK
21 Oğuz ERTEN YEDEK
22 Tümay KANMAZ YEDEK
23 Abdullah GÜLER YEDEK
24 Metin ORHAN Başarısız
25 Oğuzhan ARABACI GİRMEDİ
26 Selçuk ARSLAN GİRMEDİ
27 Salih Serdar KAYAN GİRMEDİ
28 Kadir KIZILAY GİRMEDİ
29 Muhammet Osman MAHÇİÇEK GİRMEDİ
30 Doğan ÖZDEMİR GİRMEDİ
31 Tuba YILDIR GİRMEDİ 

 


 
 
 
Telefon: 0344 2801825-1827-1828-1829-1830-1831-1832-1833 - Fax: 0344 2801826 E-Posta: fenbil@ksu.edu.tr, fbeksu@gmail.com
Copyright © 2011 Tasarım ve Kodlama KSÜ Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Web Yazılım Grubu